Емоційна Аптечка

Вартісна едукаційна програма вчить дітей будувати почуття власної вартості і віри у власні можливості. 

Заняття направленні на формування навичок спілкування, будування добрих відносин та оптимістично підходу до подій, з котрими зустрічається у житті.

Коли ми покалічимося або зранимось, то біжимо по пластир або бинт в нашій аптечці першої допомоги. А що в ситуації, коли треба дати собі раду з важкими емоціями і внутрішніми змаганнями або відшукати добрий настрій і надію?Під час спільних зустрічей кожна дитина створює власну Емоційну Аптечку Першої Допомоги і доповнює її завдяки темам, котрі піднімаються на зустрічі і які є важливими для емоційного здоров’я і доброго функціонування дитини.
Реалізація програми сприяє розвитку у дітей вміння радити собі зі стресом і труднощами, завдяки формуванню уважного мислення, будуванню позитивних переконань, віри в себе і зрозуміння інших.

Illustration

Метою програми ЕМОЦІЙНА АПТЕЧКА є розвиток у дітей віком 7 – 13 років основних соціальних і емоційних вмінь, а також підготовка до самостійного подолання складних ситуацій, посилення їх стійкості до стресу, формування оптимістичного, позитивного ставлення до життя.

В програмі АПТЕЧКА

Використана концепція УВАЖНОСТІ (Mindfulness), а також опрацьований Джоном Кабат - Зінном метод зменшення стресу, заснований на свідомій уважності. На їх основі були запропоновані завдання, котрі мають розвивати та зміцнювати такі навички, як:

● розпізнавання та називання почуттів,● уважне слухання,● співпраця,● формування добрих стосунків з іншими,

● визначення та трансформація обмежуючих переконань,● формування життєвої позиції: оптимізму, співпраці, творчості, наполегливості, турботи про здоров'я, щирості, доброти, вдячності та вільності у мріянні.

Програма складається з 10 модулів, де на кожен можна присвятити 3 або 4 зустрічі, в залежності від потреб групи. Програму можна зреалізувати на протязі одного шкільного року, зустрічаючись з групою раз в тиждень.

Теми, з котрими будуть зустрічатися діти:

1. Аптечка скарбів – як лікувати рани душі?2. Оптимізм – якщо мислити позитивно, то буде легше!3. Дружба – виражай любов і дружбу!4. Креативність – вчися все життя, відкривай і зміцнюй свої таланти!

5. Наполегливість – не піддавайся, успіх в житті це біг на довгу дистанцію!6. Фізичне здоров’я – піклуйся про своє здоров’я і гімнастикуйся щоденно – це поправить твоє самопочуття!7. Щирість – не ускладнюй своє життя!

8. Доброзичливість – намагайся розуміти і підтримувати інших!9. Вдячність – висловлюй свою вдячність за все, з чим зустрічаєшся!10. Мрії – визначай свої цілі і прямуй за мріями!

Ви готові доєднатися до нас?

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!