Емоційний SOS

    Це допомога нашим вчителям і дітям в подоланні кризи, яку спричинила ця клята війна. Це спільна праця польських і українських психологів.
    І нарешті - наша перша група! Викладачі, психологи, коучі і просто звичайні і разом з тим прекрасні люди! Цього разу ми були в Любліні! В наступні вихідні ми будемо в Хмельницькому
    Навчання проходить і в Польщі і в Україні!
    Запрошуємо вчителів, психологів, викладачів, які працюють з дітьми віком від 8 до 14 років доєднатися до грона тих, хто допомагає адаптуватися і відроджує надію! Діти - саме в них ми зараз маємо інвестувати свій час, свої сили, своє серце!Реєстрація за гугл формою.
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Program „Emocjonalne S.O.S.

To cykl 10-ciu zajęć dla uczniów szkoły podstawowej. Materiały do realizacji zajęć przygotowane są w 2 językach. Program może być realizowany z dziećmi przez osoby, które wzięły udział w 8 – godz. szkoleniu przygotowującym. Tematyka kolejnych spotkań, opiera się na ważnych dla zdrowia wskazówkach:
1) Integracja grupy – uświadomienie sobie swoich potrzeb oraz posiadanych zasobów.2) Pozytywne myślenie – jak sposób myślenia wpływa na nasze emocje.3) Przyjaźń - okazuj miłość i przyjaźń.4) Kreatywność – dbaj o swój rozwój. 5) Wytrwałość - nie poddawaj się. 6) Zdrowie fizyczne – dbaj o zdrowie i ćwicz codziennie.7) Szczerość - nie komplikuj niepotrzebnie swojego życia. 8) Życzliwość - próbuj zrozumieć i wspierać innych.9) Wdzięczność - okazuj wdzięczność za wszystko, co cię spotyka.10) Nadzieja - pielęgnuj marzenia.
Program Emocjonalne S.O.S. może być realizowany w klasach przygotowawczych, świetlicach, instytucjach wspierających opiekę nad dziećmi z Ukrainy itp. Został opracowany na podstawie programu Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej, aby wspierać, wzmacniać, dodawać NADZIEI dzieciom, które w wyniku wojny opuściły swoje domy i doświadczają trudnych zmian.
Zależy nam na tym, aby program realizowano dla dzieci w ich języku ojczystym, dlatego do współpracy i udziału w szkoleniach zapraszamy osoby posługujące się tym językiem i mające doświadczenie w pracy z dziećmi. Szkolenia będą realizowane w 2 językach polskim i ukraińskim.
W sprawach organizacji szkolenia zapraszamy do kontaktu:lp.ajcakudeanwytyzop%40akzcetpaSylwia Wierzchowska tel. 510 388 972Kontakt w języku ukraińskim: moc.liamg%400202sgniw.ylimaf
в Україні Вікторіa Кондратюк: тел.: +380683316840в Польщі Вікторіa Зігерт, Тел.: +48 575193707

Відгуки

Наталія

Доброго дня, дорогі друзі та засновники тренінгу " Емоційний SOS" ! Дійшла черга і до мене дати свій зворотній зв'язок. Назва тренінгу говорить за себе. Для мене до цього часу залишився емоційний шлейф та задоволення від нашої атмосфери, інформації та результатів від засвоєння матеріалу. На жаль поки мені ще не вдалося застосувати ці знання, але я тепер дуже впевнена в собі, коли почну працювати з дітьми! Мені тренінг дав інструменти, яких не вистачало. Для мене це навчання було дуже цінним та важливим! Дуже дякую всім, хто долучився до його створення та проведення!!! Всім бажаю натхнення та здійснення всіх бажань!!!

Наталія

Добрий день. "Емоційний SOS" допоміг навести лад в своїх емоціях, віднайти нові ресурси рухатися далі, відчути " повернення у свої берега"; моїм власним дітям і дітям, з якими працюю розібратися, що ж таке емоції і як ними керувати, а не щоб вони керували, віднайти себе(це з відгуків дітей) Дуже хочу повернутися додому і там провести такі заняття

Марія

Емоційний ресурс є надзвичайно актуальний в умовах, війни, вимушеної еміграції, невідомості. Тренінг "Емоційний SOS" дав мені потужні інструменти роботи з дітками від 8 років та з емоційними потребами дорослих. Дякую за чітку структуру і методологію. Планую використовувати тренінг для роботи з групами дітей та підлітків у місті Варшава, а в перспективі і в Україні. Дякую організаторам за чудову, світлу атмосферу та професіоналізм!!

Світлана

Доброго ранку. Мені тренінг поміг розібратися зі своїми почуттями, заспокоїтися, іншим поглядом подивитися на ситуацію, в якій я опинилася та усвідомити пріоритети на майбутнє. За цей час, я більш детально вивчала надані матеріали. І це мене ще більше і більше захоплює. Дуже хочу почати працювати в цьому напрямку, але не вистачає інформації, з чого і як це починати. Я дуже вдячна, що в мене є ви, Емоційний SOS

Оксана


Доброго ранку Я тільки завтра розпочинаю працювати по тренінгу з дітьми. Різні обставини. Але якщо про себе, то тренінг допоміг відчути себе знову, "я була, я є, я буду". Допоміг вирівнятися і йти далі.