ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМУ «КРИЛА НАДІЇ»

Illustration

Програма має на меті розвиток у дітей психологічної стійкості, уважності, стресостійкості, вміння вирішувати конфлікти, захищати свої межі, та регулювати емоції. Програма розроблена понад десять років тому, та успішно реалізується в багатьох школах Польщі, де являється однією з найкращих програм профілактики психічного здоров’я, згідно рекомендацій Міністерства Здоров’я.
З початком повномасштабної агресії росії, група польських та українських спеціалістів, спільно з творцями програми, переклали та адаптували «Емоційну аптечку» до українських реалій, а також провели серію навчань з підготовки українських вчителів, психологів, педагогів до проведення занять з дітьми відповідно до стандартів та вимог програми.Програма розрахована для дітей і молоді у віці 7-14 років.
Адаптація програми та підготовка спеціалістів відбулась в рамках проєкту «Крила надії», фінансованого програмою «Підтримуємо Україну» Польсько-Американського Фонду Свободи, реалізованого Фондом Едукації для Демократії. Реалізатори проєкту – Фонд «Крила для Освіти», Центр Позитивної Освіти, ГО «Крила для родини».

Профілактичні та просвітницькі програми підтримки психічного здоров'я дітей та дорослих

- Емоційна аптечка;- Емоційний СОС;- Школа для Батьків та Вихователів;- Слова: вікна або стіни;- Цифровий детокс;
Деталі про перелічені програми підтримки можна переглянути завантаживши файл від ГО"Крила для Родини".