Слова: вікна або стіни

«Слова: вікна або стіни» (СВС) – психоедукаційна, профілактична програма для молоді 10-19 років, створена проф. психології Нади Ігнатовіч-Савіч, на основі методу Nonviolent Communication (Ненасильницьке спілкування) Маршалла Розенберга. Курс триває 16 одногодинних зустрічей, які веде інструктор програми СВС.
Мета програми:Навчання молоді відкрито висловлювати свої почуття, розпізнавати і називати їх, а також задовольняти свої потреби, не порушуючи кордонів інших людей. Це сприяє формуванню глибоких і здорових стосунків, загального благополуччя та успіху в житті.

Illustration

Теми зустрічей:

● Вчитися брати відповідальність за свої думки, почуття та дії без осуду та критики;● Попереджати та вирішувати конфлікти завдяки емпатичному зв'язку;● Досягати емоційної стабільності;

● Визнавати і конструктивно задовольняти свої потреби;● Зламати моделі мислення, які призводять до гніву та депресії;● Утвердити свою самооцінку;

● Покращити своє самопочуття, мотивацію до навчання, праці та творчості;● Зменшити рівень стресу у своєму житті;● Навчитися називати і висловлювати свої почуття.

Відкриваючи вікна своїх почуттів і стіни своїх потреб, молодь стає архітекторами глибоких стосунків і благополучного майбутнього. Проект "Слова: вікна або стіни" допомагає молоді зрозуміти свої потреби, вивчити мову спілкування, що зміцнює зв'язок з собою та іншими. Розширюйте свій словник емоцій, будуйте мости довіри, вчіться бачити світ крізь призму співчуття. Разом ми формуємо майбутнє, де слова є вікнами, а не стінами.


Ви готові доєднатися до нас?

Ми проводимо цінні і цікаві навчання. Зв'яжемося з вами найближчим часом