Проект «Вогник ПОРОЗУМІННЯ»

Громадська організація «Крила для Родини» разом у співпраці із «Крилами для Едукації» (Skrzydła dla Edukacji w Lublinie) оголошує гарну новину! А саме, нам разом вдалося виграти проєкт «Вогник ПОРОЗУМІННЯ».
Проєкт «Вогник ПОРОЗУМІННЯ» співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Illustration

Що це означає?

Ми будемо «запалювати» до будування здорових стосунків та порозуміння у сім`ях та освітньому просторі.Наша ціль - це покращити якість комунікації та надати навчання і підтримку для 48 спеціалістів, які працюють із дітьми та молоддю.Тому, вже можемо запросити на навчання з міжнародної програми «Слова: вікна або стіни». Це міжнародна профілактична програма спрямована на протидію проблемній поведінці дітей завдяки навчанню способів виражання своїх емоцій та потреб.
Дана програма сформована в ідеї NVC (Порозуміння без насильства) Маршалла Розенберга – вчить відкрито висловлювати свої почуття, розпізнавати, називати та задовольняти потреби, не порушуючи кордонів та потреб іншої людини, що у свою чергу сприяє формуванню глибоких і здорових стосунків, загального благополуччя - необхідного для успіху в житті.
Інструкторами програми можуть стати психологи, педагоги, сімейні консультанти які працюють із дітьми та молоддю у віці 10 - 19 років.
СЛОВА: ВІКНА АБО СТІНИ (СВС)Міжнародна психопрофілактична навчальна програма авторства Марії Сковронської та Сильвії Тишкєвіч
Структура курсу:Інструктори проходять 2 — денне СТАЦІОНАРНЕ навчання (16 дидактичних годин), на якому отримують кваліфікації, матеріали та ліцензію до проведення серії із 16 одногодинних зустрічей за програмою СВС в емпатичній атмосфері, яка допоможе дітям та молоді: покращити своє самопочуття, мотивацію до навчання, праці та творчості, а також зменшити стрес; навчитись називати і висловлювати свої почуття, визнавати і конструктивно задовільняти свої потреби; зламати моделі мислення, які призводять до гніву та депресії; зміцнити самооцінку; навчать брати відповідальність за свої думки, почуття та дії без осуду та критики; попереджати та вирішувати конфлікти завдяки емпатичному зв'язку; досягнути емоційної стабільності.

Партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration